خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


اخبار تخصصی فناوری اطلاعات و شبکه

ما گلچین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در اختیار شما قرار میدهیم

احداث اولین مرکز داده شمال کشور

احداث اولین مرکز داده شمال کشور

اولین مرکز داده شمال کشور در منطقه آزاد انزلی با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی احداث می‌شود. ناصرعلی سعادت، رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور روز پنجشنبه در دیدار با رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی، با اشاره به ظرفیت‌های مناطق آزاد در توسعه تعاملات بین‌المللی کشور، اظهار کرد: شرکت‌های عضو سازمان مناطق آزاد برای سرمایه‌گذاری در حوزه فن‌آوری و ارتباطات در منطقه آزاد انزلی اعلام آمادگی کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی موقعیت و ظرفیت مناسبی برای احداث مرکز داده شمال کشور را دارد، افزود: با توجه به توانمندی و استعداد نیروی انسانی گیلان و منطقه و زیرساخت‌های مناسب منطقه آزاد انزلی برای سرمایه‌گذاری اولین مرکز داده شمال کشور با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی، اعلام آمادگی می‌کنیم.

رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور سرمایه‌گذاری در حوزه‌های فن‌آوری ارتباطات و اطلاعات را فرصت مناسبی برای کارآفرینی، اشتغال‌زایی و کسب درآمد کشور دانست و گفت: توسعه مبادلات و تجارت الکترونیک در منطقه آزاد انزلی به‌عنوان یکی از کانون‌های فعال اقتصادی شمال کشور از مهم‌ترین اهداف ما برای حضور در این منطقه است.

در ادامه مهندس مسرور، رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه، تبدیل منطقه آزاد انزلی به مرکز فن‌آوری اطلاعات از مأموریت‌های اصلی این سازمان است، اظهار کرد: این سازمان برای گسترش زیرساخت‌های فن‌آوری اطلاعات و جذب سرمایه در این حوزه آمادگی دارد و حمایت‌های لازم را از صادرات تولیدات نرم‌افزاری شرکت‌های توانمند ایرانی کشورهای حاشیه خزر، همایش‌های استارت‌آپ و برگزاری نمایشگاه فن‌آوری اطلاعات و تجارت الکترونیک در مرکز نمایشگاه‌ها و همایش‌های بین‌المللی منطقه انجام می‌دهد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از فعالیت مراکز شتاب‌دهی ایده و تبدیل این منطقه به هاب دیتای شمال کشور استقبال کرد و افزود: تشکیل شورای حمایت از ایده‌های نو، اتصال سرمایه‌گذاران به صاحبان ایده، اعمال تسهیلات و تخفیفات مناسب برای شرکت‌های دانش‌بنیان و کارآفرین در ثبت شرکت و صدور مجوز فعالیت در منطقه ازجمله اقدامات انجام‌شده این سازمان برای حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های نوآور کارآفرین است.

منبع : مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپای فاوا

×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

ریاست جمهوری دونالد ترامپ و آینده دراماتیک شرکت ها...
هوای امنیت سایبری خود را داشته باشید

مطالب مرتبط

 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
شنبه, 15 جون 2024
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک