خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


شینه کشی ارت

شینه کشی ارت کف کاذب اتاق سرور و مرکز داده ها

شینه کشی ارت

استاندارد IEEE100 توصیه هایی را برای طراحی الکتریکی سیستم های Bonding و Grounding ارائه می کند ، برای اتصال تجیهزات کامپیوتری و مخابراتی به سیستم Grounding ، باید یک شبکه اتصال یا Bonding عمومی (CBN) مانند ساختار مرجع سیگنال یا SRS که در استاندارد IEEE100 شرح داده شده است نصب شود .
این زیرساخت اتصال به زمین ، یک مرجع هم پتانسیل را برای اتاق کامپیوتر ایجاد می کند و سیگنال های ناخواسته موجود در فضا با فرکانس بالا را کاهش می دهد . زیرساخت اتصال به زمین مرکز داده شامل یک شبکه رسانای شطرنجی مسی است که ضلع هر خانه |آن بین 0.6 تا 3 متر است . و کل فضای اتاق سرور را می پوشاند ، قطر رسانا نباید کوچکتر مساوی 6AWG باشد . این قبیل شبکه های متوانند هم از رساناهای لخت و هم از رساناهای عایق دارد استفاده کنند . در TIA توصیه به استفاده از سیم های عایق دار و لخت کردن آن صرفا در نقاط اتصال شده است .
عایق ها از ایجاد نقطه تماس ناخواسته و متناوب جلوگیری میکنند ، رنگ استاندارد صنعتی برای این عایق ها سبز است یا با رنگ سبز متمایز مطابق با استاندارد ANSI-J-STD-607-A مشخص می شوند .
در شینه کشی کف کاذب با توجه به ظرفیت و حجم بار مورد پیش بینی و محاسبه با استفاده از تسمه های با خلوص بالای مس و اندازه مناسب شبکه ای متصل به هم برقرار می شود تا بار الکترو استاتیک زمین و بار ارت رک ها و شاسی ها جمع آوری و به چاه ارت منتقل شود ، لازم به توضیح است نحوه انتخاب صحیح ضخامت و عرض تسمه مسی بسیار مهم است .  همچنین در هر مرحله از این مش به هم متصل هر چه به قسمت یکی شدن و جمع آوری بار نزدیک می شویم شبکه باید یا قطور تر و یا کلفت تر در سطح مقطع باشد تا بتواند مجموع خروجی بیشتر را از شینه بندی به بیرون منتقل کند .
سایت اتاق سرور دات کام تمامی خدمات مربوط به برق شینه کشی ارت را نیز برای مراکز داده های شما اجرا می نماید .
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک