خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


اخبار تخصصی فناوری اطلاعات و شبکه

ما گلچین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در اختیار شما قرار میدهیم

سفری به دیتاسنتر مایکروسافت

سفری به دیتاسنتر مایکروسافت

مایکروسافت امروز از نخست به کار دیتاسنترهای جدید در دو منطقه جغرافیایی در شمال شرقی آلمان(ماگدبورگ) و مرکز آلمان(فرانکفورت) تازه داد. این دیتاسنترها برای اجرای برنامه‌ها و یا ذخیره داده‌ها در پلتفرم ابری مایکروسافت(Azure) بهره‌گیری می‌شوند. این ساز و برگ امکان ارائه سرویسهای آفیس 365 را از سه‌ماهه اول سال 2017 برای مشتریان فراهم خواهند کرد.
سرویس‌دهی مایکروسافت دینامیکس با به کارگیری این تجهیزات هم از نیمه اول سنه 2017 میلادی آغاز خواهد شد. مایکروسافت برنامه‌های خود برای راه‌اندازی این مراکز را در نوامبر اعلام کرده بود و تست سرویس‌ها را هم از ماه مارس کلید زد. خاصیت شاخص این مراکز، مطابقت تکاپو آنها با قوانین مخابراتی و مدیریت داده‌ها در آلمان است.
اژور نخستین سرویس ابری عمومی نیست که برای خود در مملکت آلمان منزلگاهی پیدا کرده است. در سال 2014 میلادی، پیشتاز سرویس‌های ابری با مقاصد عمومی یعنی آمازون هم دیتاسنتری را در فرانکفورت راه‌اندازی کرده بود. افزایش شمار موقعیت‌های فیزیکی دیتاسنترها به معنای کاهش دیرکرد در اجرای برنامه‌ها و وانگهی کمک به انتقال سریع‌تر داده‌ها خواهد بود. این روند، دسترسی شرکت‌ها و سازمان‌هایی که قبل از این به سرویس‌های ابری دسترسی نداشتند را استوار خواهد کرد. در اوایل همین ماه مایکروسافت از آغاز به شغل دو دیتاسنتر جدید در بریتانیا تازه دیتا بود. این کمپانی برنامه‌‌ای هم برای گسترش سرویس اژور در مملکت کره دارد. علاوه بر این، دو موقعیت فیزیکی هم برای راه‌اندازی دیتاسنترهای ویژه وزارت پدافند آمریکا درنظر گرفته شده است.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

دانلود و ذخیره سازی فایل های آپدیت ویندوز WSUS
ارتباطات شهری - رادیو و MPLS

مطالب مرتبط

 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
سه شنبه, 23 جولای 2024
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک