خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


اخبار تخصصی فناوری اطلاعات و شبکه

ما گلچین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در اختیار شما قرار میدهیم

شبکه IP مخابرات تا سال ۹۶ راه‌اندازی می‌شود

شبکه IP مخابرات تا سال ۹۶ راه‌اندازی می‌شود
مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران از راه‌اندازی شبکه یکپارچه IP مخابرات به منظور هم‌افزایی حوزه ثابت و سیار تا پایان سال 1396 خبر داد.
محمدرضا حاجی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار فناوری اطلاعات خبرگزاری فارس، در واکنش به انتقاد وزارت ارتباطات که اعلام می‌کند شرکت مخابرات باید شبکه را مبتنی بر IP توسعه دهد تا امکان ارائه چندین سرویس روی یک خط و در نتیجه افزایش درآمد مخابرات فراهم شود، اظهار داشت: با توجه به الزامات پیاده ‌سازی شبکه ملی اطلاعات، با تصویب هیات مدیره شرکت مخابرات ایران مقرر شد شبکه یکپارچه IP کشوری مخابرات تا سال 96 پیاده‌سازی و اجرا شود.
مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران افزود: اپراتورهایی در دنیا موفق می‌‌شوند که از تک محصولی بودن خارج شوند و محصولات متنوعی را در حوزه ثابت، دیتا و همراه ارائه کنند.
وی توضیح داد: مدل شبکه IP کشوری نیز با رویکرد هم‌افزایی در حوزه‌های ثابت و سیار اجرا می‌شود.
حاجی محمدی تصریح کرد: تکنولوژی مخابرات در دنیا از شبکه TDMبه شبکه IP تغییر کرده است و در مخابرات ایران مسیر تغییر از TDM به سمت شبکه مبتنی بر IP یا IMS/NGN آغاز شده است.
مدیر امور شبکه شرکت مخابرات ایران خاطر نشان کرد: تجهیزات IMS/NGN در برخی استان‌ها شامل استان‌های فارس، آذربایجان شرقی و خراسان رضوی نصب شده و در تمام استان ها نیز تا پایان سال 96 نصب و پیاده‌سازی خواهد شد.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

تفاوت VPLS و MPLS در چیست ؟
نمایی از درون مرکز داده گوگل
 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
شنبه, 15 جون 2024
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک