خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


اخبار تخصصی فناوری اطلاعات و شبکه

ما گلچین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در اختیار شما قرار میدهیم

دیتاسنترهای مایکروسافت با انرژی تجدیدپذیر

دیتاسنترهای مایکروسافت با انرژی تجدیدپذیر
شرکت‌های بزرگ تکنولوژی دنیا هر روز با افزایش درخواست برای سیستم‌های ابری مواجه می‌شوند و به همین دلیل باید دیتاسنترهای بیشتری در سرتاسر دنیا تاسیس کنند. این دیتاسنترها هم انرژی زیادی مصرف می‌کنند و به همین دلیل شرکت‌هایی مانند مایکروسافت، گوگل و اپل تصمیم گرفته‌اند از انرژی‌های تجدیدپذیر استفاده کنند. براساس جدیدترین اطلاعات منتشر شده، مایکروسافت قصد دارد تا سال ۲۰۱۸ بیش از ۵۰ درصد انرژی مورد نیاز خودش را از طریق انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کند.
مایکروسافت قصد دارد بیش از ۵۰ درصد انرژی مورد نیاز برای دیتاسنترهایش را تا سال ۲۰۲۰ از انرژی‌های تجدیدپذیر تامین کند.
مایکروسافت قصد دارد تا پایان سال ۲۰۱۸ میزان استفاده‌ی خودش از انرژی‌های تجدیدپذیر را به ۵۰ درصد برساند و این آمار را تا سال ۲۰۲۰ به بالا ۶۰ درصد خواهد رساند.
در حال حاضر مایکروسافت انرژی مورد نیاز خودش را به شکل ترکیبی تامین می‌کند که ۴۴ درصد آن انرژی تجدیدپذیر و ۵۶ درصد آن از انرژی‌های مختلف تامین می‌شود. اکنون این شرکت قرار دادی جدید تنظیم کرده که به واسطه‌ی آن ۲۰ مگاوات انرژی خورشیدی به سیستم تامین انرژی این شرکت افزوده می‌شود.
مایکروسافت قصد دارد برای تامین انرژی دیتاسنترهایش از ترکیب انرژی‌های تجدیدپذیر با انرژی‌های مختلف استفاده کند که البته هر ساله سهم انرژی‌های تجدیدپذیر را افزایش می‌دهد.
×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

مایکروسافت در اعماق اقیانوس دیتاسنتر می‌سازد
عکس‌هایی از دیتاسنتر قطبی فیسبوک

مطالب مرتبط

 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
پنج شنبه, 23 می 2024
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک