Vonage يک بستر ارتباطی

Vonago
Vonage يک بستر ارتباطي به عنوان ارائه دهنده خدمات (CPaaS) براي مصرف کنندگان و مشاغل است که باعث مي شود مشتريان از طريق دستگاه صوتي ، تصويري ، گپ و پيام کوتاه (SMS) به ميزباني ابر ارتباط برقرار کرده و از آن طريق ارتباط برقرار کنند. Vonage به توسعه دهندگان اين امکان را مي دهد تا پيام هاي صوتي ، صدا و تأييد اعتبار را در برنامه هاي کاربردي بدون نياز به ايجاد زيرساخت هاي پشتيبان از طريق پلت فرم Nexmo API خود ادغام کنند.در ادامه مطلب با اتاق سرور دات کام همراه باشبد.
نمونه کارها محصول Vonage از همکاري ، کنفرانس ، جلسات آنلاين و مراکز تماس براي مشاغل کوچک محلي و همچنين شرکتهاي بزرگ با مشاغل توزيع شده پشتيباني مي کند. پيشنهادات شامل محصولات ابر پهن باند (BYOB) با خودتان و مواردي است که قابليت اطمينان و کيفيت خدمات حامل را ارائه مي دهند (QoS) از طريق يک شبکه خصوصي برچسب Mulitprotocol (MPLS) ، WAN تعريف شده نرم افزاري (SD-WAN) براي فناوري UCaaS و راه حل هاي ترکيبي. Vonage UCaaS با بسياري از برنامه هاي تجاري مشهور ادغام مي شود.
Vonage Holdings Corp. مستقر در هولدمل ، نيوجرسي است. Vonage® يک علامت تجاري ثبت شده از Vonage Marketing LLC است که متعلق به شرکت Vonage America Inc است.

چگونه کار ميکند؟
Vonage از اينترنت براي تأمين برق تلفن شما استفاده مي کند.
Vonage تماسهاي تلفني شما را از طريق اينترنت با استفاده از پروتکل Voice over Internet (VoIP) به جاي خطوط تلفني هدايت مي کند ، اما هيچ ارتباطي با رايانه شما ندارد. رايانه شما حتي نيازي به استفاده از Vonage ندارد. و افرادي که با آنها ارتباط برقرار مي کنيد نيازي به داشتن Vonage يا اينترنت براي دريافت تماسهاي شما ندارند. طبق معمول تلفن شما هنگام تماس ورودي زنگ خواهد خورد.

ايا کار کردن با ونکو هزينه دارد؟
ارتباط با جهان به صورت رايگان
برنامه Vonage Mobile® به شما امکان مي دهد به صورت رايگان به ساير کاربران برنامه Vonage Mobile در سراسر جهان متصل شويد.به علاوه ، مي توانيد با استفاده از شماره تلفن هاي بين المللي با نرخ هر دقيقه کم به تلفن ثابت و تلفن همراه در بيش از 200 کشور از برنامه استفاده کنيد.

ايا ميتوان با ونگو پيام داد؟
Vonage Mobile فقط از پيام چت با ساير کاربران برنامه Vonage Mobile پشتيباني مي کند. Vonage Mobile از ارسال پيامک به ساير شماره هاي تلفن همراه يا سرويس گيرندگان پيام رساني پشتيباني نمي کند.

تهدیدات امنیت شبکه و راهکارهای آن
TensorFlow چیست و چگونه کار می‌کند؟

مطالب مرتبط

 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
جمعه, 01 بهمن 1400
اگر تمایل دارید بعد از ثبت نظر به صورت خودکار عضو شوید فرم را پر کنید