خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


اخبار تخصصی فناوری اطلاعات و شبکه

ما گلچین اخبار فناوری اطلاعات ایران و جهان را در اختیار شما قرار میدهیم

گوگل دیوارهای دیتا سنترهای خود را به نقاشی های هنری مزین میکند

lead_960
یکی از اقداماتی که می‌توان محیط‌های خسته‌کننده کاری امروزی را قابل تحمل‌تر کرد، استفاده از رنگ و نقش و طراحی‌های چشم‌نواز در این محیط‌ها است. گوگل به تازگی تصمیم گرفته تا دیوارهای مراکز داده خود را با نقاشی‌های مختلف زیباتر کند. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.گوگل قصد دارد تا پروژه طراحی و نقاشی روی دیوارهای دیتاسنترهای خود را گسترش دهد و آن را در ساختمان‌های بزرگ مراکز داده خود در Dublin و ouncil Buffs و Iowa next نیز عملی کند. قطعا وب‌سایت پروژه‌های گوگل ارزش یک‌ بازدید سریع را دارد چراکه به خوبی طراحی شده و ویدیوهای جالبی از پشت‌صحنه پروژه‌های این غول فناوری در آن قرار داده شده است. همچنین در مورد هنرمندانی که طراحی‌های مورد بحث را انجام داده‌اند و تصاویری از افرادی که هر روز مشغول به کار هستند تا سرویس‌هایی نظیر جیمیل، جستجوی گوگل، یوتیوب، تقویم گوگل و هر چیزی که این شرکت برای ما فراهم کرده، همیشه فعال و در دسترس باشند، در این وب‌سایت منتشر شده است. مسلما کارمندانی که در این ساختمان‌ها کار می‌کنند بیشتر از سایرین قدردان این اقدام گوگل برای ایجاد طراحی و نقاشی‌های هنری در این مکان‌ها خواهند بود.


×
Stay Informed

When you subscribe to the blog, we will send you an e-mail when there are new updates on the site so you wouldn't miss them.

توسعه شبکه گوگل با دیتاسنترهای جدید و شبکه های زیر...
سیستم فیلتراسیون اتاق سرور

مطالب مرتبط

 

نظرات

بدون نظر
عضو سایت هستید ؟ وارد شوید
مهمان
شنبه, 15 جون 2024
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک