تضمین بهترین قیمت

تضمین بهترین قیمت چیست؟
ما تضمین می‌کنیم خدمات عرضه شده توسط ما با گارانتی اصل، بالاترین کیفیت و ارزان‌ترین قیمت نسبت به سایر فروشگاه‌های فیزیکی و اینترنتی در سراسر کشور است. اگر پس از انجام خدمات توسط ما ، متوجه شدید شرکتی همان سرویس را با شرایط یکسان و قیمتی پایین‌تر ارائه می‌دهد، می‌توانید درخواست استفاده از «تضمین بهترین قیمت» را ارسال و در صورت تایید، اختلاف قیمت آن را به طور کامل از ما دریافت کنید.

چه شرایطی دارد؟
برای ارائه درخواست تضمین بهترین قیمت باید شرایط زیر وجود داشته باشد:
1. مدل یکسان: خدمات باید از نظر ویژگی‌های فنی، زمان اجرا ، کیفیت ساخت و اجرا ، امکانات و قابلیت‌ها یکسان باشند.
2. کالای اصل: از آنجایی که همه کالاهای مورد استفاده توسط ما  اصل هستند، مقایسه با کالاهای غیر اصل رد خواهد شد.
3. گارانتی اصل و یکسان: کالاهای مورد مقایسه باید گارانتی و خدمات پس از فروش اصل و یکسان داشته باشند، زیرا نوع و کیفیت خدمات گارانتی‌های مختلف بر قیمت آنها نیز تاثیر می‌گذارد.
4. فروشگاه‌ها و وب‌سایت‌های مجاز: مرجع مقایسه قیمت باید فروشگاه مجاز و وب‌سایت دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت معدن و تجارت باشد.
5. خدمات برای فروش موجود باشد: خدمات باید در زمان ارائه درخواست به اتاق سرور دات کام ، در سایت یا فروشگاه موردنظر برای فروش موجود و قابل ارائه باشد.
6. با توجه به لزوم یکسان بودن شرایط مقایسه، اگر لحاظ کردن مواردی مانند هزینه حمل و نقل یا مالیات بر ارزش افزوده، قیمت اولیه اعلام شده توسط فروشنده یا فروشگاه اینترنتی مورد مقایسه را تغییر دهد، ملاک مقایسه قیمت ما مبلغ نهایی پرداخت شده توسط خریدار خواهد بود.