خط ویژه تماس با اتاق سرور
«اتاق سرور دات کام» پایگاه تخصصی طراحی و اجرای شبکه و زیرساخت مرکز داده ها


درباره گروه تخصصی اتاق سرور

در این بخش آشنایی مختصری با تیم اجرایی ما خواهید داشت

درباره ما

 • اتاق سرور دات کام یک سایت جامع در خصوص مشاوره ، طراحی ، ساخت و اجرا و خدمات پشتیبانی و نگهداری دیتاسنتر و اتاق سرورهای سازمان های خصوصی و دولتی است ، تمامی کارشناسان این مجموعه دارای مدرک تخصصی در رشته فنی مربوط به خود هستند و تمام خدمات این مجموعه دارای ضمانت بهترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد .

  اتاق سرور دات کام در سال 1393 با مالکیت خصوصی در تهران با هدف اجرای پروژه های شبکه و ارایه راهکارهای جامع پردازش، انتقال و نگهداری اطلاعات تاسیس گردید.

  اتاق سرور دات کام در زمينه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازي، نظارت و ارائه خدمات پشتیبانی بر اجرای پروژه های IT شامل شبكه هاي ديتا مسي، فيبر نوري، بي سيم، مراکز داده، مراکز محاسبات سنگین و ذخیره سازی انبوه اطلاعات در سطح كشور و بخصوص در راه اندازی زیر ساخت ICT پروژه های صنایع برق شامل تولید و توزیع نیرو و نفت شامل استخراج و پالایش با بالاترین استانداردهای روز دنیا در زمینه کابل کشی ساختیافته و شبکه مشغول به فعاليت ميباشد.

  بدليل سابقه طولاني در اجراي پروژه هاي ICT مورد اعتماد اشخاص و سازمانهاي متعدد دولتي و خصوصي جهت ارائه مشاوره در انتخاب بهترين راه حلهاي IT، ارتقا، بهينه سازي، و خريد تجهيزات مرتبط ميباشد. اين شركت با بهره مندي از دانش فني تخصصي در زمينه سيستمهاي انتقال اطلاعات (Information Transport Systems) آماده است در تهيه طرحهاي زيربنايي شبكه هاي ديتا و تلكام با شرکتها و موسسات کوچک و بزرگ همكاري نمايد.

  فلسفه وجودی ما کسب دانش و تجربه جهت پیشرفت و ارتقا در زمینه اجرای پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات میباشد. پرسنل اتاق سرور دات کام گذشته از دانش و تجربه وسیعی که در زمینه های مختلف فعالیت شرکت دارا میباشند بطور مستمر با شرکت در دوره های آموزشی درون و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقا دانش فنی خود میباشند. نظام داخلی ما بر اساس مدیریت مستمر کیفیت و بهینه سازی روشهای سازمانی (TQM) بنا گشته است.

   
  بطور خلاصه توانمندیها و دانش فنی گروه اتاق سرور دات کام تشکیل شده است از:

  روشهای طراحی و اجرای کابل کشی ساخت یافته و استاندارد
  طراحی، تامین تجهیزات و پیاده سازی شبکه های دیتا مسی، فیبر نوری و بی سیم
  طراحی و ارائه راه حل برای محاسبات سنگین و پردازش بالا (HPC)
  طراحی و پیاده سازی شبکه و تجهیزات ذخیره سازی انبوه (SAN)
  ارائه سرورهای تک، دو، چهار و هشت پردازنده
  طراحی، مشاوره و پیاده سازی مراکز داده (DataCenter) شامل زیرساخت و تجهیزات
  نصب و نگهداری سیستمهای عامل شبکه خانواده ویندوز و لینوکس
  نصب و تگهداری سرویس ها و نرم افزارهای تحت شبکه
 • فروش آنلاین فایلهای آموزشی و کتاب و رسانه های آموزشی مرتبط با حیطه فناوری اطلاعات و دانش IT.
شماره تماس اتاق سرور دات کام
اتاق سرور چیست؟  اتاق سرور یا مرکز داده اصلی ترین بخش یک شبکه ساخت یافته در سازمانها میباشد .نیاز به مدیریت متمرکز منابع، کاهش هزینه های نگهداری، مقابله موثر با تهدیدات امنیتی و حصول اطمینان از عملکرد صحیح تجهیزات بصورت 24 ساعته، طراحی یک دیتاسنتر یا اتاق سرور مناسب با ویژگیهای مورد نیاز را اجتناب ناپذیر نموده است. اتاق سرور خود را به ما بسپارید
شما می توانید با استفاده از لینک زیر فرم درخواست خدمات را پر و ارسال بفرمائید .

ثبت آنلاین درخواست و سفارش

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید :
گوگل پلاس آپارات اینستاگرام کانال اتاق سرور در تلگرام فیس بوک