درباره ما

 • اتاق سرور دات کام یک سایت جامع در خصوص مشاوره ، طراحی ، ساخت و اجرا و خدمات پشتیبانی و نگهداری دیتاسنتر و اتاق سرورهای سازمان های خصوصی و دولتی است ، تمامی کارشناسان این مجموعه دارای مدرک تخصصی در رشته فنی مربوط به خود هستند و تمام خدمات این مجموعه دارای ضمانت بهترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد .

  اتاق سرور دات کام در سال 1393 با مالکیت خصوصی در تهران با هدف اجرای پروژه های شبکه و ارایه راهکارهای جامع پردازش، انتقال و نگهداری اطلاعات تاسیس گردید.

  اتاق سرور دات کام در زمينه مشاوره، طراحی، تامین تجهیزات، نصب و راه اندازي، نظارت و ارائه خدمات پشتیبانی بر اجرای پروژه های IT شامل شبكه هاي ديتا مسي، فيبر نوري، بي سيم، مراکز داده، مراکز محاسبات سنگین و ذخیره سازی انبوه اطلاعات در سطح كشور و بخصوص در راه اندازی زیر ساخت ICT پروژه های صنایع برق شامل تولید و توزیع نیرو و نفت شامل استخراج و پالایش با بالاترین استانداردهای روز دنیا در زمینه کابل کشی ساختیافته و شبکه مشغول به فعاليت ميباشد.

  بدليل سابقه طولاني در اجراي پروژه هاي ICT مورد اعتماد اشخاص و سازمانهاي متعدد دولتي و خصوصي جهت ارائه مشاوره در انتخاب بهترين راه حلهاي IT، ارتقا، بهينه سازي، و خريد تجهيزات مرتبط ميباشد. اين شركت با بهره مندي از دانش فني تخصصي در زمينه سيستمهاي انتقال اطلاعات (Information Transport Systems) آماده است در تهيه طرحهاي زيربنايي شبكه هاي ديتا و تلكام با شرکتها و موسسات کوچک و بزرگ همكاري نمايد.

  فلسفه وجودی ما کسب دانش و تجربه جهت پیشرفت و ارتقا در زمینه اجرای پروژه های مرتبط با فناوری اطلاعات میباشد. پرسنل اتاق سرور دات کام گذشته از دانش و تجربه وسیعی که در زمینه های مختلف فعالیت شرکت دارا میباشند بطور مستمر با شرکت در دوره های آموزشی درون و برون سازمانی در حال گسترش و ارتقا دانش فنی خود میباشند. نظام داخلی ما بر اساس مدیریت مستمر کیفیت و بهینه سازی روشهای سازمانی (TQM) بنا گشته است.

   
  بطور خلاصه توانمندیها و دانش فنی گروه اتاق سرور دات کام تشکیل شده است از:

  روشهای طراحی و اجرای کابل کشی ساخت یافته و استاندارد
  طراحی، تامین تجهیزات و پیاده سازی شبکه های دیتا مسی، فیبر نوری و بی سیم
  طراحی و ارائه راه حل برای محاسبات سنگین و پردازش بالا (HPC)
  طراحی و پیاده سازی شبکه و تجهیزات ذخیره سازی انبوه (SAN)
  ارائه سرورهای تک، دو، چهار و هشت پردازنده
  طراحی، مشاوره و پیاده سازی مراکز داده (DataCenter) شامل زیرساخت و تجهیزات
  نصب و نگهداری سیستمهای عامل شبکه خانواده ویندوز و لینوکس
  نصب و تگهداری سرویس ها و نرم افزارهای تحت شبکه
 • فروش آنلاین فایلهای آموزشی و کتاب و رسانه های آموزشی مرتبط با حیطه فناوری اطلاعات و دانش IT.